14.1.2020.

Сајам факултета у Земунској гимназији

У суботу, 25. јануара 2020. год. од 11 до 16 часова у Земунској гимназији, одржаће се Сајам образовања- презентација београдских факултета за матуранте и родитеље.

Представљање факултета ће бити сајамског типа, посетиоци могу добити промотивни материјал,значајне информације о факултетима (државним и приватним,акредитованим програмима) и разговорати са представницима факултета.

На манифестацију ће бити позвани средњошколци Београда.

Будите информисани о свему актуелном у високошколском образовном систему Србије.

Стручни сарадник психолог школе

Љубица Јеленковић

Као и увек, лепо се осећам на месту где се успомене и стварност за мене укрштају. Са овом књигом осећам чак већу одговорност према ученицима и читању, али и изазов да управо ученицима понудим више. Већ сада се редујем новом сусрету!” (Давид Албахари, 10.11.1998.)