31.3.2021.

ФИЗИКА

Припремна наставе за полагање пријемног испита из физике за упис у одељење гимназије за ученике са посебним способностима за физику одржаваће се суботом од 11 до 12:30h почев од 3.4.2021.Настава ће се одржавати путем платформеMicrosoft Teams. Настава је бесплатна а изводе је професори физике Земунске гимназије.

Заинтересовани ученици се могу пријавити за похађање припремне наставе, тако што ће попунити формулар за пријаву коме могу приступити овде. Ученицима ће мејлом бити достављен линк за приступ платформи.

Као и увек, лепо се осећам на месту где се успомене и стварност за мене укрштају. Са овом књигом осећам чак већу одговорност према ученицима и читању, али и изазов да управо ученицима понудим више. Већ сада се редујем новом сусрету!” (Давид Албахари, 10.11.1998.)