15.11.2010.

RAF CHALLANGE 2011.

Позивамо све ученике који желе да учествују на такмичењу RAF Challenge 2011 у изради апликативног програма, презентације, flash анимације или игрице да се јаве својим професорима рачунарства и информатике. Такмичење RAF Challenge 2011 организују Друштво математичара Србије и Рачунарски факултет. Aплоад радова на сајт факултета од 15. децембра 2010. до 15. јануара 2011. године. Опширније о пропозицијама такмичења и наградама које чекају најбоље можете прочитати на сајту Рачунарског факултета.

„Од тренутка кад сам, вечерас, крочила у ову прелепу стару зграду... осетила сам да долазим у сусрет изузетној вечери... захваљујући младој и мање младој публици: пријатној, пажљивој, живој“ ( Светлана Велмар-Јанковић, 22.10.1996.)