23.12.2012.

САЈАМ ОБРАЗОВАЊА - ЗА УЧЕНИКЕ И РОДИТЕЉЕ

У суботу 22.децембра 11:00 - 16:00 одржан је Сајам образовања на коме су се представили акредитовани факултети:

Београдска банкарска академија, Саобраћајни факултет, Факултет организационих наука, Географски факултет, Пољопривредни факултет, Мегатренд универзитет, Хемијски факултет, Правни факултет универзитета Унион, Факултет за инжењерски менаџмент, Технолошко-металуршки факултет, Универзитет Метрополитан, Факултет за економију, финансије и администрацију ФЕФА, Факултет за медије и комуникације, Биолошки факултет, Висока здравствено-санитарна школа струковних студија Висан, Висока школа струковних студија академија Фудбал, Грађевински факултет, Шумарски факултет, Математички факултет, Висока школа струковних студија за пројектни менаџмент, Нова академија уметности, Факултет ветеринарске медицине, Електротехнички факултет.

Родитељи и ученици Земунске гимназије и других средњих школа Београда су непосредно од представника факултета добили значајне информације о студијским програмима.

Љубица Јеленковић, стручни сарадник психолог школе

Као и увек, лепо се осећам на месту где се успомене и стварност за мене укрштају. Са овом књигом осећам чак већу одговорност према ученицима и читању, али и изазов да управо ученицима понудим више. Већ сада се редујем новом сусрету!” (Давид Албахари, 10.11.1998.)