03.06.2015.

Обавештење о одржавању разредних испита италијанског језика за ученике I, II и III разреда

Писмени део испита за ученике I, II и III разреда ће се одржати у суботу 6.јуна 2015.године са почетком у 9 часова.

Усмени део испита за ученике ће се одржати у суботу 13.јуна 2015.године за I разреде са почетком у 8 часова, за II разреде са почетком у 9 часова, за III разреде са почетком у 10 часова.

Рашко Димитријевић (1898-1988.) - Предавао је француски језик у нашој школи од 1924-1930. године. Поред објављених радова Рашко Димитријевић био је, првенствено, беседник. Његове предавања на Филозофском факултету су посећивали студенти разних факултета. Његова реч је опчињавала, те су га без даха једнако слушали будући професори писци, лекари, правници, инжењери.