19.10.2015.

Округли сто - Комуникацијом до унапређења наставног процеса

Поводом Дана школе, 15. октобра 2015. године, са почетком у 19 часова, за округлим столом разговарали су ученици, родитељи, професори и представници управе школе. Циљ овог скупа био је разматрање тренутне ситуације у школи, јачање комуникације између свих страна које су учесници представљали, као и јачање међусобне сарадње и унапређње наставног процеса и прилагођавање потребама и жељама ученика.

Учесници округлог стола били су: Перишић Анета, ученица 1. разреда, Недељковић Тамара, ученица 2. разреда, Мијатовић Борис, Атлагић Петар и Леварда Ђорђе, ученици 3. разреда, Иванов Борис, ученик 4. разреда и председник Ученичког парламента, Раденковић Теодора, Драгојевић Димитрије, Тртица Огњен и Стојановић Лука, ученици 4.разреда, Ранковић Васић Зорица, председница Савета родитеља, Цветковић Зорана и Јанаћковић Владимир, чланови Савета родитеља, Козловачки Милорад, председник Школског одбора, Баошић Рада, чланица Школског одбора, професори Земунске гимназије : Каљевић Сања, Војислав Клачар, Антић Марина, Шкоро Славиша, Радовановић Дарко и Вукин Виолета, Јеленковић Љубица, школски психолог, Ивановић Миња, помоћник директора и остали присутни ученици у публици.

Организатори: Ученички парламент и професор-координатор Вукин Виолета.

Фoтографиjе: Андрић Младен, II4

Професори МилетаСајић и Стеван Радовановић обојили су другу половину XX века у Гимназији. Први васпитавајући ученике да је сусрет са уметношћу најбогатији део живота, а други је свој стваралачки таленат преточио у десетину књига о Земуну, земунској култури и културним посленицима Земуна.