06.06.2016.

Прелиминарни резултати пријемног испита упис у одељење ученика са посебним способностима за физику

Oбавештење о полагању пријемног испита за упис у одељење ученика са посебним способностима за физику
Календар активности за упис у Земунску гимназију за школску 2016/2017. годину
Шифре за упис у Земунску гимназију за школску 2016/2017. годину
Пријављивање за полагање пријемног испита за упис у одељење са посебним способностима за физику - 2016
• Званичне информације о Упису у средњу школу можете да потражите на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја

О смеру

Који предмети се уче, са колико часова недељно и годишње, најјасније ћете видети из програма за овај смер гимназије:

План образовања

И ове године се професори физике и математике организују припремну наставу за полагање пријемног испита:

Припремна настава за упис 2016.

Примери задатака из физике

Примери задатака из математике

У Земунској гимназији прошле школске године је уписано прво одељење ученика са посебним способностима за физику.

Коначна листа резултата са пријемног испита за упис у одељење ученика обдарених за физику 2015.

„Мало је људи у нашој култури који на једном месту могу да окупе припаднике различитих генерација и занимања, који му се без остатка диве и поштују га. Такав човек био је хеленист Милош Н. Ђурић (Војислав Јелић, 22.12.1997.)