30.06.2016.

Такмичење у првој помоћи

у Земунском парку, у недељу пре подне; учествовало је 7 ученица другог разреда наше школе и освојиле су четврто место. Уз јаку конкуренцију, недовољан број часова обуке и вежбе(могућности Црвеног крста) и први излазак ове екипе на такмичење, можемо им само честитати! Браво девојке!!

Слике можете погледати ОВДЕ

Горан Паскаљевић (1947.) - Познати филмски редитељ завршио је чувену филмску академију ФАМУ у Прагу. Паскаљевић је снимио тридесетак документарних, краткометражних и четрнаест целовечерњих филмова, од којих су скоро сви и учествовали и добијали признања и награде на највећим светским фестивалима (Кан, Берлин, Венеција, Торонто). За филм Буре барута добио је награду Европске филмске академије као најбољи европски филм 1999. Филмски часопис Вариетy га је уврстио 2001. године у пет најзначајнијих светских редитеља.