11.12.2017.

Традиционални Новогодишњи концерт музичке секције Земунске гимназије

ТРАДИЦИОНАЛНИ НОВОГОДИШЊИ КОНЦЕРТ МУЗИЧКЕ СЕКЦИЈЕ ЗЕМУНСКЕ ГИМНАЗИЈЕ БИЋЕ ОДРЖАН 22. ДЕЦЕМБРА У 18Ч. ОВОГ ПУТА ПРАВИМО ЈЕДАН КОРАК ВИШЕ. У ПРЕДИВНОЈ И АКУСТИЧНОЈ САЛИ СТАРОГ ДВОРА ИЗВЕШЋЕМО ЧАК ШЕСНАЕСТ ТАЧКИ МУЗИЧКИ РАЗЛИЧИТИХ ЖАНРОВА,ОД ПОПА ДО ОЗБИЉНЕ МУЗИКЕ. ОСТАЛО, НЕКА БУДЕ ИЗНЕНАЂЕЊЕ. КАО СПЕЦИЈАЛНИ ГОСТИ НАСТУПИЋЕ БИВШИ УЧЕНИЦИ,А САДА ВЕЋ ВЕЛИКИ УМЕТНИЦИ НА ПОЉУ МУЗИКЕ. ГОСТ ЈЕ И ПРОФ. ДАРКО РАДОВАНОВИЋ СА ТАЧКОМ ИЗНЕНАЂЕЊА. УМЕТНИЧКИ И СТРУЧНИ ВОЂА ТИМА ЈЕ ПРОФ. АНЂА ЛАЗОВИЋ.

Од попа до класике

ДОБРОДОШЛИ!!!!!!!

Записано је да су, у век и по дугом животу, у школи стасавали и даље име школе проносили: позориште – Тања Бељакова, Бранка Петрић, Љиљана Крстић, Јелена Вологоцева, Рахела Ферари, Никола Андрић, Јован Суботић, Јосип Кулунџић ...