07.05.2018.

Пробни пријеми

Поштовани,

Обавештавамо Вас да ће у Земунској гимназији у суботу 12.5.2018. од 09:30 до 11:00 бити одржан ПРОБНИ ПРИЈЕМНИ из математике за ученике који желе да упишу неко од одењења за ученике са посебним способностима. Молимо Вас да попуњен образац пошаљете на мејл probni.prijemni2018@gmail.com, најкасније до петка 11.5.2018.

Актив професора математике Земунске гимназије

Образац за пробни пријемни можете преузети ОВДЕ

Горан Паскаљевић (1947.) - Познати филмски редитељ завршио је чувену филмску академију ФАМУ у Прагу. Паскаљевић је снимио тридесетак документарних, краткометражних и четрнаест целовечерњих филмова, од којих су скоро сви и учествовали и добијали признања и награде на највећим светским фестивалима (Кан, Берлин, Венеција, Торонто). За филм Буре барута добио је награду Европске филмске академије као најбољи европски филм 1999. Филмски часопис Вариетy га је уврстио 2001. године у пет најзначајнијих светских редитеља.