30.5.2019.

Обавештење ученицима који полажу пријемни испит 2.6.2019. године

Ученик ОБАВЕЗНО мора са собом донети на пријемни испит оверену ђачку књижицу са новијом фотографијом и уписаном шифром ученика, коју добија у својој основној школи.

Јединствени списак ученика биће истакнут у холу школе и на вратима учионица.

Јединствени списак подразумева, да се ученици наводе по азбучном реду презимена и да тако попуњавају учионице у којима полажу пријемни испит.

Ученику је дозвољено да са собом понесе флашицу воде и прибор за рад: лењир, троугао, угломер, шестар, оловка хемијска, оловка графитна, гумица и калкулатор са основним рачунским операцијама (сви други калкулатори нису дозвољени за коришћење). Не може се користити калкулатор на мобилном телефону.

Коришћење мобилних телефона, „паметних“ сатова и других електронских уређаја у сврхе преваре током израде пријемног испита је забрањено.