20.04.2021.

ПРОДУЖЕЊЕ РОКА ЗА ПРИЈАВУ ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ИЗ ФИЗИКЕ И МАТЕМАТИКЕ

Поштовани,

Обавештавамо вас да је рок за подношење пријава за полагање пријемног испита непосредно у средњој школи продужен до четвртка 22.04.2021. године до 12.00 часова. Потребно је да обавестите одељенске старешине ученика осмог разреда и ученике осмог разреда њихове родитеље/друге законске заступнике.

Цео текст прочитајте ОВДЕ

Вилим Меснер (1904-1988.) - Вилика (како смо га из љубави звали), предавао је у нашем заводу географију и био један од најпопуларнијих професора у Земунској гимназији. Меснер је био и најбољи организатор екскурзија за наставнике и ученике. Његова највећа љубав (још од детињства) била је атлетика. Био је творац атлетског клуба у Земуну и осам година био државни рекордер у бацању копља; првак државе и Балкана и учесник олимпијских игара у Амстердаму и Лос Анђелесу.