Нови смер!

На клик од тебе

ОДЕЉЕЊЕ ГИМНАЗИЈЕ ЗА УЧЕНИКЕ СА ПОСЕБНИМ СПОСОБНОСТИМА ЗА РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКУ

О смеру

Од школске 2018/2019. у Земунској гимназији се отвара нови смер за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику.

O смеру
План рада са ученицима са посебним способностима за рачунарство и информатику
План и програм рада са одељењем ученика са посебним способностима за рачунарство и информатику

Посете, предавања, пројекти

Ишли смо у посете

Упис 2019.

Пријава за пријемни

Пријемни Физика и ИТ

ПОДАЦИ СА РАНИЈИХ УПИСА

Примери задатака са пријемног из математике школске 2017/2018. године

Горан Паскаљевић (1947.) - Познати филмски редитељ завршио је чувену филмску академију ФАМУ у Прагу. Паскаљевић је снимио тридесетак документарних, краткометражних и четрнаест целовечерњих филмова, од којих су скоро сви и учествовали и добијали признања и награде на највећим светским фестивалима (Кан, Берлин, Венеција, Торонто). За филм Буре барута добио је награду Европске филмске академије као најбољи европски филм 1999. Филмски часопис Вариетy га је уврстио 2001. године у пет најзначајнијих светских редитеља.