Нови смер!

На клик од тебе

ОДЕЉЕЊЕ ГИМНАЗИЈЕ ЗА УЧЕНИКЕ НАДАРЕНЕ У ОБЛАСТИ РАЧУНАРСТВА И ИНФОРМАТИКЕ

Од наредне школске 2017/2018. у Земунској гимназији се отвара нови смер за ученике надарене у области рачунарства и информатике.

Пријемни испит за упис у одељење посебно надарених у области рачунарства и информатике

O смеру

План рада са ученицима надареним у области рачунарства и информатике

УПИС 2017.

Пријављивање за полагање пријемног испита

Правилник о упису ученика у средњу школу 2017/18 године

Календар активности за упис у Земунску гимназију за школску 2017/18. годину

• Припреме за пријемни испит ће се одржавати у истим терминима када и припреме за ученике надарене за физику. Информације погледајте ОВДЕ

ПОДАЦИ СА РАНИЈИХ УПИСА

Примери задатака са пријемног из математике

У последњих неколико година обновљено је Соколско планинарско друштво и активно се пење на све планине Србије. Издвојио се у планинарењу Игор Скендер који се 2005. године, као најмлађи члан високогорске српске експедиције попео на Аконкагву, највиши врх Јужне Америке и на крову тог дела света развио заставицу Земунске гимназије. Нажалост Игор је несретним случајем на експедицији у Француској изгубио живот марта 2011.